זר קטן – 100 ש"ח

זר בינוני –  120 ש"ח

זר גדול – 150 ש"ח ומעלה

התמונות – להמחשה

24/7

החנות פתוחה שבעה ימים בשבוע!

משלוח פרחים ברעננה-איינשטיין פרחים

בר מצווה, חתונה או בת מצווה אלה אירועים שבדרך כלל אנשים משקיעים לא מעט בהפקה שלהם, ולכן כדאי לשים לב לכל הפרטים שירכיבו את החגיגה. חלק ממה שכדאי לקחת בחשבון בארגון האירוע ברעננה אלה סידורי הפרחים שניתן יהיה לצרף לחגיגה.

למה חשוב לשלב פרחים באירועים?

סידורי פרחים באירועים שונים יכולים להוסיף:

  • ריח טוב וצבע
  • אלגנטיות
  • אווירה של חגיגה
  • עיצוב מרשים

חשוב לדעת שלכל אירוע יכולים להתאים סידורי פרחים שונים, כך שצריך לקחת את זה בחשבון וכדאי להתייעץ בנושא עם המומחים שלנו. חשוב לבדוק את הגודל של סידורי הפרחים וכדאי גם לשים לב לפרטים כמו סוג הפרחים, הריח שלהם והצבע. שילובי הצבעים ישפיעו מאוד על האווירה שתיווצר במקום החגיגה ברעננה וגם מקוריות עיצוב הפרחים, כך שעדיף תמיד לפנות אל חנות שיש לעובדים בה כמה שיותר ניסיון.

משולחי פרחים בעיר

כדאי לזכור שגם אם רוצים לשמח מישהו ניתן להשתמש בפרחים, כי אפשר להזמין משלוח פרחים ברעננה בכל עת ובכל מקום. חנות וירטואלית שפתוחה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע מאפשרת לבצע את ההזמנה אפילו באמצע הלילה, מה שאומר שנגמרו התירוצים ואי אפשר לשכוח לשלוח פרחים. בדרך כלל יש אפשרות גם להוסיף למשלוח הפרחים יין טוב או שוקולד איכותי, אגרטלים דקורטיביים וסחלבים וצמחים שונים – כך שההפתעה תשמח מאוד את מי שיקבל אותה.

רוצים להזמין משלוח פרחים ברעננה? מעוניינים לשלב פרחים באירוע בר המצווה של הבן שלכם? פנו אלינו עוד היום ואנו נשמח לתת לכם שירות מקצועי ומוביל בתחום.